فروش و نصب انواع پرده کرکره آلومینیومی


پرده کرکره فلزی قابلیت نصب بین پارتیشن‌های اداری را نیز دارا هستند. نصب آنها بین شیشه‌های دو جداره‌ی پارتیشن‌ها انجام شده و به وسیله‌ی ابزاری که ست ولومی نامیده می شود حالت سایه و روشن فعال می‌شود...

پرده‌های کرکره فلزی (آلومینیومی):

پرده‌های کرکره فلزی (آلومینیومی) بیش از انوع دیگر پرده، به عنوان پرده‌های اداری شناخته می‌شوند. این نوع پرده فضایی مدرن و شیک را ایجاد کرده و از نظر کارآیی نیز کاملاً مناسب دفاتر کار هستند. از طرفی قیمت کرکره فلزی نسبت به نوع چوبیِ آن بسیار ارزان‌تر بوده و تنوع رنگی بالا نیز آن را با اغلب فضاهای اداری قابل هماهنگی می‌کند.

پرده کرکره فلزی قابلیت نصب بین پارتیشن‌های اداری را نیز دارا هستند. نصب آنها بین شیشه‌های دو جداره‌ی پارتیشن‌ها انجام شده و به وسیله‌ی ابزاری که ست ولومی نامیده می شود حالت سایه و روشن فعال می‌شود. این کاربرد پرده کرکره نمایی بسیار زیبا و مدرن به وجود می‌آورد. در صورتی که پرده کرکره را برای نصب روی پارتیشن سفارش می دهید باید هنگام سفارش اعلام فرمائید تا ست ولومی نیز به همراه پرده برای شما ارسال یا نصب شود. لازم به ذکر است که هزینه هر ست ولومی جداگانه محاسبه می شود.

نصب پرده کرکره اداری بسیار راحت و سریع انجام می‌شود. همیشه برای مشاوره خرید، اندازه گیری و نصب پرده در شرکت یا اداره خود می‌توانید از همکاران ما در ویکی دکو کمک بخواهید. قبل از خرید نیز همکاران ما ضمن همراه داشتن چند مدل پرده، امکان مراجعه به محل شما را داشته تا با بررسی بیشتر مناسب‌ترین پرده را انتخاب فرمائید.

تماس:

همراه: حسن زاده 09120289570

Site: www.PartitionCo.ir

Telegram Channel: @CHoobkabinpartition

Telegram and Whatsapp: 09120289570